Data premiery Sea of Thieves

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.12.2017, 03:12


Kategorie: Aktualności

W zalewie materiałów pokazanych W ciągu gali The Game Awards łatwo było przegapić Nowomodny Głosiciel Sea of Thieves, W takim razie nastawionej na Turniej multiplayer pirackiej gry Edukacja Rare. Filmik trwał niespodziewanie minutę, Ale skąd znalazła się w Zanim jedna ważna Notka w postaci daty premiery. Okazuje się, że Wytwarzanie trafi W kierunku sprzedaży 20 marca przyszłego roku.

Przypomnijmy, że Sea of Thieves zmierza na konsolę Xbox One a także pecety. Na PC W stronę zabawy wymagane będzie posiadanie systemu Windows 10. W zamian Miganie pozwoli na wspólną zabawę posiadaczom obu tych platform sprzętowych.


Data premiery Sea of Thieves - reprodukcja #1

Wyświetlnony W okresie gali The Game Awards Pilot jest warty hobby również dlatego, że pokazuje Parę elementów, które Ale skąd są dostępne w trwających Aktualnie testach wersji alfa, takich Jeśli możliwość modyfikowania wyglądu postaci tudzież Rozstawienie rozwoju.

  1. Oficjalna Bok gry

Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia gry MMO gry o piratach Microsoft Studios Rare Sea of Thieves The Game Awards 2017 PC XONE
Zostaw komentarz: