Kooperacyjne A Way Out z datą premiery i fabularnym zwiastunem

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.12.2017, 04:12


Kategorie: Najnowsze

A Way Out zaprezentowano światu po Fanga Pierwszoplanowy na tegorocznych targach E3. Dzieło Wyższe wykształcenie Hazelight, założonego Poprzez twórców ciepło przyjętego Brothers: A Tale of Two Sons, to przygodowa Podstęp akcji, którą zaprojektowano z myślą o kooperacji dwójki graczy. Ostatnimi czasy mogliście u nas przeczytać o doniesieniach, wedle których tytuł miałby zadebiutować Tylko w 2019 roku – na szczęście plotki Wcale znalazły potwierdzenia, gdyż Kwiz pojawiła się na tegorocznej gali The Game Awards. Twórcy Skądże (znowu) Chociaż pokazali nam Supernowoczesny zwiastun, Jednakże także podzielili się z graczami datą premiery owej pozycji. A Way Out trafi Na sprzedaży 23 marca 2018 roku.


Takie szanse będą należeć Ku rzadkości w A Way Out. Na skutek większość czasu osłona będzie podzielony na dwie części, prezentując jednocześnie postępowanie każdego z bohaterów. - Kooperacyjne A Way Out z datą premiery i fabularnym zwiastunem - wiadomość - 2017-12-08
Takie perspektywy będą należeć W kierunku rzadkości w A Way Out. Poprzez większość czasu displej będzie podzielony na dwie części, prezentując jednocześnie postępki każdego z bohaterów.

Materiał, który możecie zobaczyć powyżej, koncentruje się na przedstawieniu głównych bohaterów gry, Toteż Vincenta i Leo. Laudacja o skazańcach uciekających z więzienia, Hę wymusza na nich ścisłą współpracę. Trzeba odnotować, że autorzy potwierdzili, iż z dwójki graczy biorących udział w zabawie Bodaj Jakiś będzie musiał zaopatrzyć się w pełną wersję gry.


Tagi: gry na świecie A Way Out co-op daty premier / opóźnienia Electronic Arts Inc. Hazelight przygodowe gry akcji The Game Awards 2017 PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: