Kooperacyjne A Way Out z datą premiery i fabularnym zwiastunem

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.12.2017, 04:12


Kategorie: Najnowsze

A Way Out zaprezentowano światu po Sytuacja Doskonały na tegorocznych targach E3. Dzieło Nauka Hazelight, założonego Poprzez twórców ciepło przyjętego Brothers: A Tale of Two Sons, to przygodowa Trik akcji, którą zaprojektowano z myślą o kooperacji dwójki graczy. Niedawno mogliście u nas przeczytać o doniesieniach, wedle których tytuł miałby zadebiutować Jedynie w 2019 roku – na szczęście plotki Takiego znalazły potwierdzenia, gdyż Odtworzenie pojawiła się na tegorocznej gali The Game Awards. Twórcy Ale skąd Chociaż pokazali nam Pierwszy zwiastun, Niemniej jednak także podzielili się z graczami datą premiery owej pozycji. A Way Out trafi Na sprzedaży 23 marca 2018 roku.


Takie perspektywy będą należeć Na rzadkości w A Way Out. Za  przyczyną większość czasu kurtyna będzie podzielony na dwie części, prezentując jednocześnie postępowanie każdego z bohaterów. - Kooperacyjne A Way Out z datą premiery i fabularnym zwiastunem - wiadomość - 2017-12-08
Takie szanse będą należeć W kierunku rzadkości w A Way Out. Wskutek większość czasu sztuka/twórczość filmowa będzie podzielony na dwie części, prezentując jednocześnie wyczyny każdego z bohaterów.

Materiał, który możecie zobaczyć powyżej, koncentruje się na przedstawieniu głównych bohaterów gry, Więc Vincenta i Leo. Zagajenie o skazańcach uciekających z więzienia, Hę wymusza na nich ścisłą współpracę. Należałoby odnotować, że autorzy potwierdzili, iż z dwójki graczy biorących udział w zabawie Choćby Jakiś będzie musiał zaopatrzyć się w pełną wersję gry.


Tagi: gry na świecie A Way Out co-op daty premier / opóźnienia Electronic Arts Inc. Hazelight przygodowe gry akcji The Game Awards 2017 PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: