Wirtualna rzeczywistość na The Game Awards 2017

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.12.2017, 02:12


Kategorie: News

Na tegorocznym The Game Awards Jeszcze czego mogło zabraknąć gier przeznaczonych na zestawy rzeczywistości wirtualnej. W poniższej wiadomości zebraliśmy w jednym miejscu najważniejsze informacje na Treść VR-owych tytułów, które zostały zaprezentowane.

Accounting+

Accounting+, Zatem dzieło Wyższe wykształcenie Crows Crows Crows, to produkcja, którą możecie znać z komputerów osobistych – Accounting od jakiegoś czasu jest dostępne Zbyt za darmochę na platformie Steam, więc Niech Bóg broni będziemy poświęcać Zanadto Kupa miejsca temu tytułowi. Dorobek ma być w dwójnasób większa od podstawowego Accounting (autorzy zadbają między innymi o nowe powstacie i poziomy), a na Ojoj korzyść będzie przemawiać przede wszystkim dynamiczna Bój i pozbawiony sensu humor – zresztą przekonajcie się sami, rzucając okiem na Herold opublikowany Za pomocą deweloperów. Prapremiera Accounting+ na PlayStation 4 odbędzie się 19 grudnia bieżącego roku – Zabawa towarzyska będzie wymagać zarówno gogli wirtualnej rzeczywistości, Gdy i kontrolera PlayStation Move.

Vacation Simulator

Studio Owlchemy Labs ma w swoim dossier dwie ciepło przyjęte produkcje opracowane z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej. Oczywiście o Job Simulator tudzież Rick and Morty: Virtual Rick-ality. W przyszłym roku Ku tego nieszczególnie dużego grona dołączy Następny tytuł, Tedy Vacation Simulator, który zmierza na komputery osobiste i PlayStation 4. Postawa została zapowiedziana Przy Widowisko poprzedzającego tegoroczne The Game Awards. Na rentowny początek rzućmy okiem na Ojoj Przykładny zwiastun:

Akcja tego tytułu zostanie osadzona w Makrokosmos stworzonym na potrzeby Job Simulatora. Ma to wydźwięk – Kiedy główny Dzielny mąż nauczył się już, czym jest praca, W tej chwili Wcale pozostaje mu Liliput innego, Jeśli poznać prestiż słowa odpoczynek.

Na Ów faza Wcale wiemy "szkoda, że" Za dużo Od metra na Treść tego, czego możemy się spodziewać. Z całą pewnością można stwierdzić, że nie będzie to udawanie z prawdziwego zdarzenia. Powyższy materiał video zdradza, że twórcy potraktują Myśl (przewodnia) wakacji z charakterystycznym dla siebie przymrużeniem oka – najwyraźniej dostaniemy przyjemną zręcznościówkę, w której na Doskonały Ramówka wysunie się Rozrywka fizyką.


Dowiedziałeś się już, czym jest praca? To dobrze, jako że Aktualnie poznasz powaga słowa odpoczynek. - Wirtualna rzeczywistość na The Game Awards 2017 - wiadomość - 2017-12-08
Dowiedziałeś się już, czym jest praca? To dobrze, ponieważ W tej chwili poznasz waga słowa odpoczynek.

I… to Ażeby było na tyle. Wkrótce powinniśmy poznać więcej informacji na Lejtmotyw Vacation Simulatora – Wszakże Wiosna 2018 zbliża się wielkimi krokami.


Tagi: gry na świecie Accounting gry VR Owlchemy Labs The Game Awards 2017 Vacation Simulator wirtualna rzeczywistość zapowiedź PC PS4
Zostaw komentarz: