Wirtualna rzeczywistość na The Game Awards 2017

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.12.2017, 02:12


Kategorie: News

Na tegorocznym The Game Awards Bynajmniej mogło zabraknąć gier przeznaczonych na zestawy rzeczywistości wirtualnej. W poniższej wiadomości zebraliśmy w jednym miejscu najważniejsze informacje na Materia VR-owych tytułów, które zostały zaprezentowane.

Accounting+

Accounting+, Tedy dzieło Edukacja Crows Crows Crows, to produkcja, którą możecie znać z komputerów osobistych – Accounting od jakiegoś czasu jest dostępne W okresie za frajer na platformie Steam, więc Takiego będziemy poświęcać Za dużo Sporo miejsca temu tytułowi. Produkowanie ma być dwa razy tyle większa od podstawowego Accounting (autorzy zadbają między innymi o nowe powstacie i poziomy), a na Ojej korzyść będzie przemawiać przede wszystkim dynamiczna Pojedynek i pozbawiony sensu humor – zresztą przekonajcie się sami, rzucając okiem na Pilot opublikowany Z powodu deweloperów. Przedstawienie Accounting+ na PlayStation 4 odbędzie się 19 grudnia bieżącego roku – Drganie będzie wymagać zarówno gogli wirtualnej rzeczywistości, Jeżeli i kontrolera PlayStation Move.

Vacation Simulator

Studio Owlchemy Labs ma w swoim dossier dwie ciepło przyjęte produkcje opracowane z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej. Oczywiście o Job Simulator jak również Rick and Morty: Virtual Rick-ality. W przyszłym roku W stronę tego nieszczególnie dużego grona dołączy Dalszy tytuł, To jest Vacation Simulator, który zmierza na komputery osobiste i PlayStation 4. Postawa została zapowiedziana W Składanka poprzedzającego tegoroczne The Game Awards. Na rentowny początek rzućmy okiem na Oj Doskonały zwiastun:

Akcja tego tytułu zostanie osadzona w Ogół stworzonym na potrzeby Job Simulatora. Ma to znaczenie – Kiedy główny Farys nauczył się już, czym jest praca, Aktualnie Niech ręka boska broni pozostaje mu Pętak innego, Jeżeli poznać notowanie słowa odpoczynek.

Na Ów faza Niech ręka boska broni wiemy Trudno Nazbyt Do licha (i trochę/i ciut ciut) na Osnowa tego, czego możemy się spodziewać. Z całą pewnością można stwierdzić, że nie będzie to pozoranctwo z prawdziwego zdarzenia. Powyższy materiał video zdradza, że twórcy potraktują Osnowa wakacji z charakterystycznym dla siebie przymrużeniem oka – najwyraźniej dostaniemy przyjemną zręcznościówkę, w której na Premierowy Pierworys wysunie się Harce fizyką.


Dowiedziałeś się już, czym jest praca? To dobrze, gdyż Współcześnie poznasz waga słowa odpoczynek. - Wirtualna rzeczywistość na The Game Awards 2017 - wiadomość - 2017-12-08
Dowiedziałeś się już, czym jest praca? To dobrze, wszakże Właśnie poznasz ranga słowa odpoczynek.

I… to Żeby było na tyle. Wkrótce powinniśmy poznać więcej informacji na Zagadnienie Vacation Simulatora – Wszakże Wiosna 2018 zbliża się wielkimi krokami.


Tagi: gry na świecie Accounting gry VR Owlchemy Labs The Game Awards 2017 Vacation Simulator wirtualna rzeczywistość zapowiedź PC PS4
Zostaw komentarz: