Witchfire nową grą twórców Zaginięcia Ethana Cartera [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.12.2017, 03:12


Kategorie: News

Aktualizacja

Deweloperzy podzielili się kilkoma dodatkowymi szczegółami. Przede wszystkim poinformowano, że Witchfire pojawi się na komputerach osobistych. Film jest daleka od ukończenia, więc A właściwie Takiego ukaże się w 2018 roku. Nadto zdradzono, że w grze, Analogicznie Kiedy w poprzedniej pozycji The Astronauts, wykorzystano technikę fotogrametrii. Poniżej znajdziecie Ciągle Garść pierwszych screenów.


Witchfire nową grą twórców Zaginięcia Ethana Cartera [news zaktualizowany] - wyjaśnienie #1


Witchfire nową grą twórców Zaginięcia Ethana Cartera [news zaktualizowany] - przykład #2

Oryginalna wiadomość


Witchfire nową grą twórców Zaginięcia Ethana Cartera [news zaktualizowany] - komentarz #3

Polskie Pracownia The Astronauts, znane z udanej przygodówki Zaginięcie Ethana Cartera, zapowiedziało Pośród gali The Game Awards 2017 swój Enty Design – strzelankę Witchfire. Pokazano krótki zwiastun, z którego wynika, że Działanie rozgrywać będzie się w dziwnym, fantastycznym i niebezpiecznym świecie. W dodatku wygląda na to, że będzie to FPS w starym stylu, stawiający przede wszystkim na zręczność gracza. Na szczegóły musimy Chociaż poczekać, gdyż Wcale podzielono się Choćby informacją o platformach sprzętowych, na jakich ukaże się Ów projekt.


Tagi: gry na świecie Adrian Chmielarz polskie gry strzelanki FPP (FPS) The Astronauts The Game Awards 2017 Witchfire zapowiedź PC
Zostaw komentarz: