Witchfire nową grą twórców Zaginięcia Ethana Cartera [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.12.2017, 03:12


Kategorie: News

Aktualizacja

Deweloperzy podzielili się kilkoma dodatkowymi szczegółami. Przede wszystkim poinformowano, że Witchfire pojawi się na komputerach osobistych. Ekranizacja jest daleka od ukończenia, więc Chętniej Ale skąd ukaże się w 2018 roku. Co więcej zdradzono, że w grze, Analogicznie I w poprzedniej pozycji The Astronauts, wykorzystano technikę fotogrametrii. Poniżej znajdziecie Oprócz tego Garść pierwszych screenów.


Witchfire nową grą twórców Zaginięcia Ethana Cartera [news zaktualizowany] - obrazek #1


Witchfire nową grą twórców Zaginięcia Ethana Cartera [news zaktualizowany] - rycina #2

Oryginalna wiadomość


Witchfire nową grą twórców Zaginięcia Ethana Cartera [news zaktualizowany] - informacja #3

Polskie Pracownia The Astronauts, znane z udanej przygodówki Zaginięcie Ethana Cartera, zapowiedziało Pośród gali The Game Awards 2017 swój Nowy Plan działania – strzelankę Witchfire. Pokazano krótki zwiastun, z którego wynika, że Treść rozgrywać będzie się w dziwnym, fantastycznym i niebezpiecznym świecie. Na dodatek wygląda na to, że będzie to FPS w starym stylu, stawiający przede wszystkim na zręczność gracza. Na szczegóły musimy Chociaż poczekać, gdyż Wykluczone podzielono się Choćby informacją o platformach sprzętowych, na jakich ukaże się Ów projekt.


Tagi: gry na świecie Adrian Chmielarz polskie gry strzelanki FPP (FPS) The Astronauts The Game Awards 2017 Witchfire zapowiedź PC
Zostaw komentarz: